Portal Fotoklubu Podlaskiego
Zegar
Nawigacja
Losowa Fotka
Ostatnie artyku造
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
» Nowa formu豉 FF
» witanko
» Monitory-Laptopy-Kolory
» Fotograficzne praktyki
» Powitanie
Najciekawsze tematy
Brak temat闚 na forum
Logowanie
Nazwa u篡tkownika

Has這

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie mo瞠sz si zalogowa?
Popro o nowe has這
Aktualnie online
» Go軼i online: 1

» U篡tkownik闚 online: 0

» ㄠcznie u篡tkownik闚: 131
» Najnowszy u篡tkownik: Fotograf
Newsletter
Aby m鏂 otrzymywa e-maile z Portal Fotoklubu Podlaskiego musisz si zarejestrowa.
Ostatnio Widziani
» zomik1 6 tygodni
» wiesio19 tygodni
» mmariusz199021 tygodni
» privilege36 tygodni
» dooraa55 tygodni
» grawo64 tygodni
» Andrzej80 tygodni
» limba3153 tygodni
» semperand166 tygodni
» bon_wojtek175 tygodni
Shoutbox
Musisz zalogowa si, aby m鏂 doda wiadomo嗆.

Brak wiadomo軼i. Mo瞠 czas doda w豉sn?
Zobacz temat
 Drukuj temat
Powitanie
mmariusz1990
Witam wszystkich forumowicz闚, fotograf闚, oraz czytaj帷ych ten post Smile
Na pocz徠ek mo瞠 kilka s堯w o mnie, mianowicie:
Nazywam si Mariusz Majewski, mam 20 lat. Aktualnie studiuj na II roku Informatyki ze specjalno軼i "Grafika komputerowa".
Swoj wypraw po fotograficznych przestworzach, tak naprawd, rozpocz掖em oko這 roku temu, zwyk造m aparatem cyfrowym. Do fotografii natchn窸a mnie moja dziewczyna Wink (wiem, mo瞠 to g逝pio brzmi, ale chcia貫m po prostu utrwali jej niesamowity u鄉iech). Jednak na tym si nie sko鎍zy這. Zacz掖em by ciekawy, mi璠zy innymi jaki proces musi przeprowadzi aparat do momentu zapisania zdj璚ia, sk康 pojawiaj si przek豉mania i przerysowania obrazu, jak skomponowa i wykadrowa dobre technicznie zdj璚ie i tak dalej.
Wspomn, 瞠 jako malec interesowa貫m si rysunkiem. Mo瞠 to w豉郾ie m鎩 powr鏒 do nie tak dawnej przesz這軼i, tylko w cyfrowym 鈍iecie? Nie wiem, jednak co w tym jest. Z czasem stwierdzi貫m, 瞠 robienie zdj耩 jest w豉郾ie takim "tworzeniem obrazu", tak "zabaw 鈍iat貫m". Robi帷 zdj璚ie jeste鄉y "malarzem chwili" Dlatego te podkre郵am swoje zainteresowania z dzieci雟twa, poniewa wygl康a to tak, jakbym zamieni o堯wek na aparat Smile
Jak zosta dobrym fotografem, kt鏎ym i ja chcia豚ym by? Po pierwsze 獞iczy, 獞iczy i jeszcze raz robi zdj璚ia Pfft Wydaje mi si 瞠 w ten spos鏏 wyrabiamy swoj wra磧iwo嗆, dostrzegamy sytuacje, kt鏎e na pierwszy rzut oka mog wydawa si oczywiste, lecz takie nie s oraz zaczynamy dostrzega szczeg馧y.
Te "aspekty" wymienione powy瞠j, po陰czone z wiedz fotografa mog przyczyni si do bardzo dobrych, jak nie 鈍ietnych zdj耩.
Jestem r闚nie zdania, 瞠 fotografia to przecie zabawa, maj帷a nam sprawia rado嗆. Smile
Dzi瘯uj za wytrwa這嗆 do ko鎍a w徠ku, pozdrawiam, oraz 篡cz wszystkiego najlepszego w nadchodz帷ym nowym roku Smile
D750 / D610 / 35 1.8 / 50 1.8 / 85 1.8 / 15-30 2.8 / 24-70 2.8 / 70-200 4 / SB910 / SB700

Web
Andrzej
Witaj Mariuszu.
Jestem pod wra瞠niem Twojego powitania. ζdne dossier Smile
Tak czy inaczej sporo tu racji. 鑿iczenie - owszem... Nie zapominaj te o ogl康aniu du瞠j ilo軼i prac (nie tylko zdj耩 - malarstwo r闚nie). Dopiero taki konglomerat powinien przynie嗆 efekt. Do tego troszk literatury - nie tylko technicznej. Pozycje dotycz帷e kompozycji s jak najbardziej po膨dane.
Reasumuj帷 - witam Cie w imieniu administracji tego Portalu i licz na aktywny udzia w naszych konkursach. Baw si dobrze Smile
Do siego Roku Smile

Pozdrawiam
Edytowane przez Andrzej dnia 31.12.2010
Wasz bardzo wredny admin...

mmariusz1990
Dzi瘯uj, postaram si bra jak najliczniejszy udzia w konkursach Smile Dzi瘯i za przyj璚ie mnie do grona forumowicz闚.
Pozdrawiam Wink
D750 / D610 / 35 1.8 / 50 1.8 / 85 1.8 / 15-30 2.8 / 24-70 2.8 / 70-200 4 / SB910 / SB700

Web
semperand
Witam,witam koleg,
do嗆 p騧no, ale z r騜nych wzgl璠闚 nie zawsze mam czas tu zagl康a, a szkoda. Powinni鄉y cz窷ciej si tu na forum, wymienia do鈍iadczeniami czy pyta o r騜ne sprawy.
Pozdrawiam,

mmariusz1990
semperand napisa/a:
"Powinni鄉y cz窷ciej si tu na forum, wymienia do鈍iadczeniami czy pyta o r騜ne sprawy."

Jestem jak najbardziej za Smile Pozdrawiam

Web
Przejd do forum: